Детальніше...Луганський бізнесмен, який на окупованих територіях збирав інформацію для СБУ, а потім провів майже 4 роки у полоні, повернувся в Україну під час останнього передноворічного обміну. Він розповів про те, як його на місяць прикували до стіни у Ростові, про вимагання грошей за можливість обміну у "ЛНР", про могильники у штольнях, громадян РФ, які опинилися у "республіканських" СІЗО та про українців, які досі залишаються у полоні. 

Детальніше... ZAXID.NET отримав інформацію про ще одного афериста, який за допомогою підроблених документів збирає для себе гроші та вимагає матеріальну допомогу від влади.

Детальніше...Українці, які мають пільги (не плутати з субсидіями, в чому різниця – див. нижче) з оплати комунальних послуг, все частіше скаржаться на те, що не можуть розібратися, скільки ж їм треба доплатити до сум, виділених державою. Справа в тому, що, починаючи з жовтня минулого року, їм надходять рахунки на повну вартість. У Мінсоцполітики стверджують, що зробили все, щоб людям було зручно зрозуміти, скільки вони повинні доплатити за спожите тепло, воду тощо.

Детальніше...Помічник депутата ВРУ навів основні позитивні та негативні зміни, які чекають платників податків у прийнятому законопроекті №1210.

Детальніше...Скульптура Матінки Божої, що розташована біля проспекту Свободи, традиційно вважається берегинею нашого міста. Мабуть, не дарма поруч неї завжди можна помітити людей, що зупиняються тут аби помолитися. При чому, дедалі частіше це не звичні нам старенькі набожні бабусі, але й молодь. Кожен хоче попросити Богоматері заступництва, здоров’я чи кращої долі, проте доля самої скульптури теж не була легкою.

Детальніше...Грудень 2019-го на фронтів був порівняно “тихим”. Загалом 241 обстріл з боку бойовиків (за повідомленями пресцентру штабу ОС) – бл29изько 8 обстрілів щодня. Хоча бувало й менше: 202 обстріли – в січні 2019.

Детальніше...Завершується рік. Для багатьох із нас це означає річні звіти, дедлайни і завершення розпочатих проектів.

Детальніше...Гучний скандал сколихнув ринок ліків: Нацполіція викрила групу фармкомпаній в підкупі лікарів.

Детальніше...Карта Поляка відома українцям ще з 2008 року. Саме 11 років тому в Польщі прийняли відповідний закон і почали видавати цей документ. Спочатку Карта Поляка мала забезпечити підтримку громадянам Польщі, які через різні обставини перебувають в інших країнах  (переважно у тих, які утворились після розпаду СРСР), а також їхніх нащадків.

Детальніше...У цій статті наведено дані про бойові втрати української армії на сході країни за листопад 2019 року. Імена та прізвища, а також детальніша інформація про кожного загиблого Героя. Перелік не є остаточним.

Репліка

15 лайфхаків від рейдерів: Що потрібно знати кожному, хто володіє майном у Львові
Олександра Троценко

15 лайфхаків від рейдерів: Що потрібно знати кожному, хто володіє майном у Львові

Мешканці Львова, коли вперше чують нашу історію боротьби, часто слухають з недовірою. “Цього просто не може бути!” Але, на жаль, воно є, і це відбувається у Львові. І лише десятки тих, хто постраждав у Личаківському районному суді м. Львова та адвокати, які знають про цю проблему, добре розуміють, про що йдеться.

Logo Radio 882

1z

vp

vp

Форпост на Facebook