329857325734Сьогодні,  23 серпня, о 10.00 год у Львові на вул. Чернівецькій (навпроти залізничного вокзалу) стронгмени встановили рекорд України з перетягування трамваїв Концерну «Електрон».

Організатор заходу — «Федерація стронгмену України». Генеральний партнер заходу — ПрАТ «Концерн Електрон», за підтримки ЛКП «Львівелектротранс».

43887583495943«Встановили рекорд атлети «Федерації стронгмену України»: — чемпіон та рекордсмен світу Володимир Рекша (м. Львів) та чемпіон і рекордсмен світу Сергій Конюшок (м. Київ).

329864329482Зафіксував рекорд головний суддя «Федерації стронгмену України», чемпіон світу Василь Вірастюк та представник «Національного реєстру рекордів України».

Атлети перетягують руками за канат два зчеплені трамваї «Електрон», загальною вагою 65,2 тонни

Встановлення рекорду відбувається у межах підтримки «Федерації стронгмену України» українських товаровиробників.

«Ми підтримуємо наших спортсменів, маємо хороший досвід співпраці з Василем Вірастюком, тому радо відгукнулися на пропозицію «Федерації стронгмену України» підтримати захід. Зокрема, ми надаємо два наші трамваї для перетягування — це 5- і 3-секційні трамваї «Електрон», — розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Організатори запрошують львів’ян та гостей міста прийти й підтримати українських богатирів.

elektron rekord 3

загрузка...