1566555791 6777Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Віктора Пинзеника на посаду представника держави до складу наглядової ради ПАТ “Магістральні газопроводи України”. Про це повідомляє УНІАН.

"Погодити кандидатуру Пинзеника Віктора Михайловича як представника від держави на посаду члена наглядової ради публічного акціонерного товариства “Магістральні газопроводи України”, - йдеться у документі.

Як зазначається, урядове рішення спрямовано на забезпечення ефективного корпоративного управління ПАТ “Магістральні газопроводи України” в інтересах суспільства.

Кандидатура представника держави була схвалена Комітетом з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. До його складу входили представники міністерств та міжнародних організацій ЄБРР, МВФ та МФК.

Віктор Пинзеник - міністр фінансів і віце-прем'єр кількох урядів України (востаннє посаду міністра фінансів займав з 18 грудня 2007 р. до 17 лютого 2009 р.), народний депутат України 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8-го скликань.

загрузка...