Не лише львів’яни про нього майже не знають, але й туристи також. Пластиліновий будинок нагадує роботи каталонського архітектора Антоніо Ґауді з Барселони.

Львів стрімко розростався у 70-80-х роках минулого століття.

 Журналіст Руслан Оруджев в оригінальний спосіб привітав міського голову Львова Андрія Садового з іменинами, оприлюднивши першу серію короткометражного фільму громадсько-журналістського розслідування "Львів-справжній". 

"Допоки дівчата збираються невеликими зграями та гадають на судженого в ніч на Андрія, пропонуємо вашій увазі першу серію короткометражного фільму громадсько-журналістського розслідування. “Львів-справжній” - назва говорить за себе. Повністю незалежна від посторонніх фінансових вливань робота. Відео спрямоване для широкого загалу великої України - в мешканців інших міст стале враження про успішність нашого мера Андрія Садового та його політичного дітища “Самопомочі”. Візьми і зроби! Такий їхній слоган, оскільки самі давно покинули усі комунальні сфери та напрямки вдарившись в політичні ігрища. Отож і ми взяли та зробили, зі серії в серію ми відкриємо Вам багато таємниць... Знайдіть для нас 907 секунд!" - йдеться в анонсі до фільму. 

"ПС. Усіх Андріїв, Адріанів, Адріян з іменинами!" - додає Руслан Оруджев. 

Що не так з авторинком в Україні? Чому доступні автомобілі - лише мрія? Чи дійсно в Європі немає обмежень в імпорті вживаних автомобілів, а екологічні стандарти «Євро» - міф? 

 Що не так з авторинком в Україні? Чому доступні автомобілі - лише мрія? Чи дійсно в Європі немає обмежень в імпорті вживаних автомобілів, а екологічні стандарти «Євро» - міф? 


Чому доступний автомобіль в Україні - лише мрія? Хто 25 років, лобіюючи власні інтереси, штучно обмежує авторинок?
Відповіді на ці та інші запитання – у другому фільмі, який підготували громадські активісти та журналісти.

«Микола Запорожець» - легенда, руйнівник міфів, ворог автолобі №1 - фільм другий.

«На схід» - відверта сповідь автора-воїна. До війни Богдан Ковальчин працював на радіостанції, через що згодом на фронті отримав позивний FM. До армії чоловік пішов добровольцем, став десантником 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. Писати пісні Ковальчин почав, будучи на війні, йдеться в анотації до презентації кліпу.

З'явився чутливий ролик до Дня пам'яті та примирення...

Над роликом на пошану загиблих у Другій світовій працювали Міністерство інформаційної політики України, Borsch Media та Український інститут національної пам'яті.

 

Що не так з авторинком в Україні? Чому доступні автомобілі - лише мрія? Чи дійсно в Європі немає обмежень в імпорті вживаних автомобілів, а екологічні стандарти «Євро» - міф?

У рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни – прем’єра уже восьмого синглу. Автор слів до пісні «Воля» - кіборг Станіслав Паплінський. Воїн АТО був в полоні у терористів понад півроку, і саме в неволі він написав вірш, який став піснею. На музику поезію поклав івано-франківський музикант Мартін Небо. Для альбому #ПісніВійни пісню «Воля» записано в унікальному дуеті автора-бійця Станіслава Паплінського і фронтмена відомого гурту Kozak System Івана Леньо. Запис синглу було здійснено на студії Jenny Records у Львові.

На війну Станіслав Паплінський у 2014 році пішов добровольцем. Воював в Опитному, Водяному, а також в Донецькому аеропорту... Воїн був серед останніх захисників ДАПу, 21 січня 2015 року він був поранений, а згодом потрапив у полон, в якому перебував 197 днів. Саме у полоні Станіслав відкрив у собі поетичний талант – почав писати вірші. Написав понад 100 поезій, деякі з яких згодом, уже після визволення, стали піснями. Зокрема, патріотичний вірш «Воля», який вселяє надію у те, що «Перемогу святкувати / Дуже скоро прийде час!».

1z

vp

vp

Форпост на Facebook